نتایج جستجو برای عبارت :

غزلی ناب از سید محمدعلی رضازاده

شب خواست تا به هیأت ماهت در آورم آیینه از دو چشم سیاهت در آورم حوا شدی به وسوسه , تا آدمت شومیوسف شدی که از ته چاهت درآورمبنشین نترس , دست به مویت نمی زنم بگذار تا که شال و کلاهت در آورم بنشین و سر گذشت مرا مو به مو بخوان تا  از  دل  تو    آتش آهت    در آورم تا دل بخواهتان بشوم , زودتر بگو خود را چه شکل با چه شباهت در آورم مشکل پسندمن , چه کنم تا که خویش را مقبول طبع و طرز نگاهت درآورم؟سیدمحمدعلی رضازاده
بغض صد عشق، گره خورده به پیشانیِ منعطشِ چشمِ تو را داشت، پریشانیِ منحلقه در حلقه شکوفا شده ای در چشممبه تو هر گز نرسد دستِ زَمستانیِ مننازِ انگشت بِباران و ، سه تاری بنوازبا ترَک های به هم بسته ی پیشانیِ منبس که بر قبله ی چشمت به نماز افتادمتَرَک افتاده به مینای مسلمانیِ منپلک بر هم بگذاری تو اگر...، می میرمنفسی بیش نمانده ست به ویرانیِ منشبی از پنجره ی خانه تماشایم کنتا ببینی غمِ جان کندنِ پنهانیِ من...سید محمدعلی رضازاده
کتاب نظریه های حسابرسی دکتر جواد رضازاده
به تعداد 46 صفحه pdf دو طرف اسکن
مناسب دانشجویان ارشد و دکتری حسابداری
شامل سرفصل های زیر می باشد
فصل اول: علم و عمل حسابرسی
فصل دوم: در این فایل موجود نمی باشد
فصل سوم: عرضه و تقاضای اطلاعات حسابداری
فصل چهارم: تقاضا برای حسابرسی
فصل پنجم: در این فایل موجود نمی باشد
فصی ششم: کمیته حسابرسی
فصل هفتم: ارزش گزارش حسابرسی

جهت دانلود کلیک کنید
پی اس به پست قبلیم:
طرف الان با این عکس وزنه برداری رضازاده فقط شبیه جنده بازهای هیز نیست
شبیه جنده بازهای خنگ و احمق و بچه سوسوله.
کودنی از قیافه ش میباره.
حقیقتش من قبلنا یه ایمپرشنی داشتم و یه زبون.
مثلا میرفتم بهش میگفم زنت بهت نمیگه این عکس رو بردار یکی دیگه جاش بذار؟

و اون درجا عوض میکرد.

و یه چیز دوست داشتنی میذاشت سر جاش.

الان سنمون بالاتر رفته.

و من فهمیدم که بابا ادما سنشون میره بالا سرسخت میشن.

میخوان ظاهرا بگن که نه حرف گوش نم
آیت‌الله رجبعلی رضازاده در این دیدار با بیان اینکه در شرایط کنونی جامعه، تشرف حضوری به حرم مطهر رضوی جهت زیارت مضجع منورحضرت رضا(ع) به هیچ عنوان ضرورتی ندارد، ابراز کرد: زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) با قرائت زیارتنامه حضرت رضا(ع) می‌توانند فیض زیارت حضوری این امام همام(ع) را در درگاه الهی کسب کنند تا ان‌شاءالله با توسل به حضرت رضا(ع) این خطر رفع شود.وی اضافه کرد: توجه به مسائل بهداشتی و پزشکی باید در اولویت مردم قرار گیرد و در صورت ابتلاء به ا
بچه ها
شما به ادمی که
باشخصیت ماننده
جنده باز نیست
باسواده
درسته مغرور و خودخواه و خودبرتربینه و گاهی بی رحم ولی بلاخره ادم باکیفیتیه

چطوری میتونین محترمانه بگین که عزیزم
اون کسی که با وزنه گذاشتی توی پروفایلت و لباس ورزشی هم تنت کردی 
خیلی زشته
خیلی immature هست
خیلی صورتت پف داره
چشمات خیلی زشته توش

انگار جنده بازی
هیزی
شبیه ادمای کوته فکر و کودن شدی

و حال ادم به هم میخوره ازین عکس؟

لطفا برش دار؟!
معاون توسعه پیشگیری و درمان سازمان بهزیستی کشور از آغاز برنامه فراگیر بررسی وضعیت ژنتیک همه معلولان کشور تا سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: امیدوارم با تامین بودجه مورد نیاز طی سه سال آتی طرح مذکور را به پایان برسانیم.
مجید رضازاده با بیان اینکه این برنامه در خصوص همه معلولانی که در بهزیستی پرونده دارند و همه معلولانی که از این به بعد می خواهند پرونده تشکیل بدهند، اجرا می‌شود، افزود: طبق این طرح، برای همه این افراد مشاوره ژنتیک انجام می‌شود. در مر
جدی،
حالت خوبه؟

چقدر لاغر شدی!

(درسته ریش و سیبیل و همه چیشو زده و به شکل نرمال خودش دراومده) ولی چقدر لاغر شدی! خیلی لاغر شدی! خیلی.
مگه چقدر به تو سخت میگذره زندگی؟

راستی جدی،
یه چیزی بگم؟

وقتی پیرهن مارک دار اونجوری میپوشی با مارکهای بزرگ، دو معنا داره اغلب:
1. عقده لباس مارک داری (شاید داری نمیدونم)
2. میخوای به مردم توی ایران پز بدی که چشمتون دربیاد لباس مارک دارم.

و اینکه این کار تو رو چیپ میکنه به چشم مردم.

بعدم پسر گل مگه تو وزنه بر
ر دوش نبی علی چو بنهاد قدم
بر دوش نبی علی چو بنهاد قدم

پاکیزه ز بت نمود چون خانه‌ی حق
از قلب نبی زُدود او غصه و غم

اصنام حرم شکسته گردید ولی
از بهر قریش آن دو گردیده صنم

بر ضدّ علی که بت شکن بُد به جهان
آن مردم بت پرست قد کرده علم

تا آنکه بسوزند علی را چو خلیل
بر خانه‌ی او زدند آتش ز ستم

لیکن چو خدا یار علی بوده و هست
در ارض و سماء نام علی گشته رقم

بر سر در آن بهشت گردیده رقم
آن نام مبارک علی بحر کرم

یعنی که بدون حبّ آن نور خدا
نتوان که نهی در او
پاینده لنگرودی، محمود. شاعر، فرهنگ‌نویس، مردم‌شناس، مورخ، خوشنویس و کارشناس ادبیات و فرهنگ
گیلکی و از نخستین پیروان شعر نیمایی. در ۱۲ آذر ۱۳۱۰ش در گیلان، در شهر لنگرود،
به دنیا آمد. تحصیلات ابتدایی را در ۱۳۱۷ش در همان شهر آغاز کرد. در دوازده‌سالگی
به سبب بیماری از ادامه‌ی تحصیل بازماند. پس از دوسال، دوباره به تحصیل پرداخت
(پاینده، «زندگینامه»).

در ۱۳۲۰ش، همگام با مبارزه‌ی سیاسی، شعر و
شاعری را با همکاری با روزنامه‌ی چَلَنگَر محمدعلی ا
سلام
امتحان عملی در تاریخ 1 تیرماه بعد از امتحان تئوری برگزار می‌شود:
از شماره 1 تا 14 ساعت 10:15
از شماره  15 تا 27 ساعت 11:15
مکان: سایت علوم
موفق باشید.

اسماعیلی پور
1

امینی
2

ایرانمنش
3

بی پروا
4

حیدری نیا
5

دهوئی زاده
6

رضازاده
7

سرحدی 
8

شاکری
9

صادقی
10

صنمی
11

عرب بدوی
12

علیدادی 
13

قریه میرزایی 
14

کردزاده 
15

کرمی 
16

متین 
17

محمدعلی پور
18

محمدعلی نسب 
19

محمو
وی در سال ۱۳۱۳ در بنهنگ از توابع شهرستان تربت حیدریه به دنیا آمد. در سال ۱۳۲۶ وارد حوزه علمیه آن شهر شد و پس از ۸ سال تحصیل در سال ۱۳۳۲ در ایام سقوط مصدق و برگشتن محمدرضا پهلوی از عراق و کودتای ۲۸ مرداد، به حوزه مشهد آمد.
حاشیه ملاعبدالله را نزد «محمد امین راشد» فراگرفت. بخشی از مباحث معانی بیان کتاب مطول را پیش «عبدالله امامی»[۱] و مغنی را هم نزد «سید محمدباقر طباطبایی» خواند.[۲]
مطول را پیش ادیب نیشابوری تمام کرد. از جمله اساتیدش می‌توان به ه
یا علی ای که تو بر خلق جهان راهنمایی
یار پیغمبر و هم مخزن اسرار خدائی

چون توئی مظهر انوار خدا صاحب عصمت
در همه عمر نکردی تو به یک لحظه خطائی

کعبه تاریک بگردید ز بت های خسان
چون که زایشگه تو گشت به خود یافت ضیائی

کعبه زایشگه تو گشت که تا خلق بدانند
که توئی قبله‌ی دلها و تو هم قبله نمایی

سجده ای را که نمودی تو در آن خانه کعبه
مژده‌ای بود که از کعبه تو بت ها بزدائی

نه همین مولد تو داد به آن کعبه ضیائی
بلکه در عالم ایجاد بدادی تو سنائی

آن فداکاری
او به عنوان اولین بانوی استاد دانشگاه، کرسی نقد ادبی را در دانشگاه تهران پایه‌گذاری کرد و در عین حال به عنوان یکی از فعالان حقوق زن در ایران شناخته شد. فاطمه رضازاده محلاتی معروف به فاطمه سیاح – (زاده ۱۲۸۱ شمسی در مسکو و درگذشته ۱۳۲۶ شمسی در تهران) روشنفکر، دکترای ادبیات و از بنیانگذاران کانون بانوان در وزارت فرهنگ بود.
او در سال ۱۲۸۱ شمسی در شهر مسکو متولد شد. پدر او میرزا جعفرخان رضازاده محلاتی، استاد زبان و ادبیات فارسی در مسکو، از ابتدا
به کعبه ای که خلیل خُدا بُدش بانی
همان خدا زعلی کرده است مهمانی

ز بس که بت بنهادند در دل کعبه
نهاد مرکز توحید روبه ویرانی

چو خواست مرکز توحید را کند آباد
نمود مولد آن بت شکن که می‌دانی

به پای کعبه دعا کرد چون که بنت اسد
که وضع حمل کند او به خیر و آسانی

شکاف خورد به دیوار کعبه خانه حق
که میهمان خدا داخلش شود آنی

چو دید فاطمه این امر غیر عادی را
یقین نمود که درّ اوست سرّ پنهانی

چو بود عارفه آن فاطمه به خود گفتا
که دعوتی است ز من از خدای رحمانی

چ
عکس و داستان سریال دنگ و فنگ روزگار
سریال دنگ و فنگ روزگار سریال 70 قسمتی به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه کنندگی امیر طالبی کاشانی است که در تهران فیلمبرداری شده است.

اسامی بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار
محمد نادری، سیروس گرجستانی، نیما شاهرخ شاهی، محمد فیلی، غالمرضا نیکخواه، امیر غفارمنش، ساعد هدایتی، شیرین آقارضا کاشی، پانته آ مهدی نیا، سینا رازانی، زهرا داوود نژاد، مهری آل آقا، مریم شاه ولی، مینا نوروزی، ساقی زینتی، بیتا خردمند،
سال بد ۱۳۹۸ یک‌داغ دیگر هم روی دل‌مان گذاشت: سیامند رحمان درگذشت؛ آن هم در حالی که تنها ۳۱ سال داشت ـــ روحش شاد؛ با آن لب‌خند دل‌انگیز، بازوان نیرومند، و روحیه‌ی جنگنده.
او در ۲۰ سالگی، بدون داشتن هیچ‌گونه پیشینه‌ای در وزنه‌برداری، در اردوی تیم‌ملی تست داد، و با بالابردن وزنه‌ی ۱۲۰ کیلوگرمی به‌تیم‌ملی دعوت شد. پس از تنها ۱۵ روز تمرین، در مسابقات جهانی ۲۰۰۸ رکورد جوانان را ۷۲ونیم‌کیلو ارتقاء داد و مدال طلا گرفت. از این به‌بعد، در ه
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها
السلام علیک ایها الشهداء و الصدیقین
غدیر؛ نصب جانشین و توجه به مسأله امامت
 1.76 مگابایت
دریافت فایل فلش- دریافت کد

حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای:
باید یاد حقیقت و خاطره‌ی شهادت را در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگهداشت.1368/06/29
 حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای:
می‌خواهند یاد شهدا احیا نشود، نگذارید... 1397/12/06
 7.69 مگابایت
دریافت فایل فلش  -دریافت کد فایل فلش
افراد زیادی فهرست های مختلفی از فیلم خوب برای این روزهای قرنطینه پیشنهاد داده‌اند. حالا که معلوم نیست قرار است چقدر قرنطینه باشیم من هم تصمیم گرفتم فهرستی از فیلم‌های حال‌خوب‌کن جدید ایرانی را پیشنهاد بدهم.حال‌خوب‌کن لزوما کمدی نیست؛ حال‌خوب‌کن به این معنی که اشکت را درنمی‌آورد( حتی اشکهای تر و تمیز فیلم‌های حاتمی‌کیا) حالت را از مردم، کشور، جایی که زندگی می‌کنی و حتی خودت به هم نمی‌زند( مثل همه فیلم‌های اصغر فرهادی و همه فیلم‌ها
افراد زیادی فهرست های مختلفی از فیلم خوب برای این روزهای قرنطینه پیشنهاد داده‌اند. حالا که معلوم نیست قرار است چقدر قرنطینه باشیم من هم تصمیم گرفتم فهرستی از فیلم‌های حال‌خوب‌کن جدید ایرانی را پیشنهاد بدهم.حال‌خوب‌کن لزوما کمدی نیست؛ حال‌خوب‌کن به این معنی که اشکت را درنمی‌آورد( حتی اشکهای تر و تمیز فیلم‌های حاتمی‌کیا) حالت را از مردم، کشور، جایی که زندگی می‌کنی و حتی خودت به هم نمی‌زند( مثل همه فیلم‌های اصغر فرهادی و همه فیلم‌ها
چاقی و سادیسم _ تاحالاواسه چاقی مسخره شدین؟ داشتم توی یکی از این فروم های اینترنتی مطلب میخوندم که یهو این عنوان توجهم جلب کرد… رفت سراغش ببینم موضوع چیه، متوجه شدم که پرسش کننده در واقع از این طریق خواسته دیگران باهاش همدردی کنند. اما در بین جواب هایی که بهش داده بودند، یه جواب برام خیلی جالب بود…
سلام دوست من
من از وقتی خودم رو شناختم چاق بودم اضافه وزنم از ۲ ۳ کیلو شروع شده تا الان که رسیدم به این وزن ۱۱۶ کیلوی فعلیم. شاید الان تو ذهنت ی
به گزارش حوزه سینما و تلویزیون گروه فرهنگی عصرحباد؛ برنامه تلویزیونی «عصر جدید» ۱۳ تیرماه آرای مردمی را با حضور داوران و شرکت کنندگان به نمایش گذاشت.
در فصل دوم این برنامه داوران در هر قسمت دو اجرا را انتخاب می‌کنند، اما در نهایت انتخاب نهایی را به عهده مخاطبان می‌گذارند تا بینندگان فینالیست نهایی این برنامه را انتخاب کنند.
در قسمت سیزدهم داوران وحید آقاجری و دختران نینجا را به عنوان برگزیده انتخاب کردند و همچنین در قسمت چهاردهم داوران

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها